O Firmie TGSonline

Lista artykułów z kategorii: nowosci
Cersanit
Cersanit przedstawia nowe stelaże podtynkowe AQUA. To połączenie elastyczności z wytrzymałością. Można je w łatwy i szybki sposób zainstalować w dowolnej przestrzeni łazienkowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
ParadyżClassica
Paradyż Classica przedstawia nową kolekcję płytek ceramicznych SYNERGY w pastelowych kolorach i czarnych kontrastujących. Wyróżnia się ona ciekawą strukturą, dając wiele możliwościami aranżacji łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
ParadyżClassica
Paradyż Classica przedstawia nową kolekcję płytek ceramicznych SYMETRY. Wyróżnia się ona eleganckimi wzorami w odcieniach beżu i grysu, dając wiele możliwościami aranżacji łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
ParadyżClassica
Paradyż Classica przedstawia nową kolekcję płytek ceramicznych SUNLIGHT. Wyróżnia się ona pięknymi wzorami inspirowanymi kamieniem w odcieniach beżowych. Mozaika daje efekt 3D. Daje to dużo możliwości aranżacji łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
ParadyżClassica
Paradyż Classica przedstawia nową kolekcję płytek ceramicznych NATURA. Wyróżnia się ona pięknymi wzorami inspirowanymi naturą, dając wiele możliwościami aranżacji łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
Paradyż
Paradyż Ceramika przedstawia nową kolekcję płytek podłogowych HILTON. To piękne drewnopodobne płytki, dające możliwość aranżacji ciepłego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
ParadyżClassica
Paradyż Classica przedstawia nową kolekcję płytek ceramicznych HARMONY. Wyróżnia się ona pięknymi i eleganckimi wzorami w odcieniach szarości, dając wiele możliwościami aranżacji łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
Armatura
Armatura przedstawia komfortowe rozwiązania do łazienki i kuchni. Baterie wykonane z zastosowaniem innowacyjnych metod technicznych i wizualnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
cersanit
Cersanit przedstawia nową kolekcję łazienkową ceramiki i mebli. Wyróżnia się ona nieograniczonymi możliwościami aranżacji łazienki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
Ferro
Ferro prezentuje nowy zestaw natryskowy punktowy SINUS. Rączka natrysku - strumień deszcz. System FerroEasyClean (system łatwego usuwania kamienia). Wykończenie: Chrom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
Defra
Defra prezentuje najnowszą kolekcję mebli łazienkowych z dedykowanymi organizerami i akcesoriami metalowymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...

Tagi

  • Wyposażenie łazienek
  • Płytki ścienne i podłogowe
  • Instalacje
  • Technika grzewcza

Adres

  • Polska
  • Miasto:Ruda Śląska
  • Telefon:0-32 344 77 77
  • Email:biuro@tgs.pl

Znajdziesz Nas:

  • Facebook