O Firmie TGSonline

Lista artykułów z kategorii: nowosci
Cersanit
Nowe stelaże podtynkowe TECH LINE dostępne w ofercie. Wygoda płynąca z detali. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem.
więcej...
laveo
Nowoczesne wyposażenie marki LAVEO dostępne w ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
kuchinox
Zlewozmywaki granitowe polskiej produkcji. W każdej serii znajdują się zlewy beżowe, szare oraz czarne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
cersanit
Cersanit przedstawia nowe kolekcje łazienkowe baterii. Perlator EasyCLEAN i maksymalny komfort oraz oszczędność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
cersanit
Cersanit przedstawia nową kolekcję łazienkową VIRGO. To piękno bez kompromisów. To wyjątkowa propozycja dla miłośników eleganckich wzorów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
Tubądzin
Tubądzin prezentuje nowe kolekcje płytek, m.in. BRASS, MILD GARDEN, MODERN BASALT i inne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w TGS.
więcej...
Paradyż
Paradyż przedstawia nowe kolekcję płytek ceramicznych. Eleganckie wzory w odcieniach beżu i szarości i grafitu, dając wiele możliwościami w aranżacji łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
cersanit
Cersanit przedstawia nową kolekcję wanien wolnostojących. Komfort i relaks w nowoczesnej odsłonie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
cersanit
Cersanit przedstawia nową kolekcję łazienkową MILLE. To nowoczesność, elegancja i praktyczne rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
Cersanit
Cersanit oferuje produkty w zgodzie z światowymi trendami wnętrzarskimi. Inverto to eleganckie, minimalistyczne i praktyczne produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
Deante
Deante prezentuje latający parawan nawannowy Levita. Składając się, unosi się o 30cm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...
Cersanit
Cersanit przedstawia nowy katalog kabin prysznicowych, parawanów nawannowych i brodzików. Wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewnią komfort użytkownikowi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
więcej...

Tagi

  • Wyposażenie łazienek
  • Płytki ścienne i podłogowe
  • Instalacje
  • Technika grzewcza

Adres

  • Polska
  • Miasto:Ruda Śląska
  • Telefon:0-32 344 77 77
  • Email:biuro@tgs.pl

Informacje:

  • Polityk prywatności